Схід України чекають нові важкі випробування

Схід України чекають нові важкі випробування

Ця нещасна земля, рясно полита кров’ю за попередні століття, знову стала ареною сутички між агресорами і загарбниками, з одного боку, і росіянами, які відстоюють своє право жити там, де жили їхні предки, з іншого.

Витончені, лукаві і лицемірні Західні ляльководи змогли охмурити, обдурити і змусити вірити в свою низинну брехню значну частину населення не тільки України, а й цілого Європейського материка.

На українській території застосовуються новітні методи впливу на людську свідомість, використання цифрових технологій, тотальна інформаційна диктатура, дії каральних загонів СБУ і націоналістів, релігійні гоніння. Весь багатий досвід способів ведення колоніальних воєн, який захід раніше придбав, широко застосовується сьогодні на російській землі.

Проти російської армії на цій землі борються такі ж росіяни, тільки з повністю переформатованими і промитими мізками.

Дослідникам та історикам ще належить зрозуміти, встановити механізми і причини того, що відбувається. І добре б, якби вони робили це швидше.

Поки ж ВСУ продовжують чинити опір.

Незважаючи на те, що більша частина найбільш підготовлених військ вже вибита.

Незважаючи на те, що величезні щодобові втрати відразу ж знекровлюють підрозділи і частини, щойно прибули в райони ведення бойових дій.

Незважаючи на те, що командири і цивільні чиновники, як можуть, цинічно і нахабно наживаються на крові. Як, наприклад, Одеський воєнком, без докорів сумління набуває дорогущий “геленваген” ціною в багато десятків тисяч євро.

Незважаючи на те, що тисячі одиниць озброєння замість фронту потрапляють на «чорний ринок», гроші від продажу яких тут же поповнюють бездонні кишені київських генералів і полковників.

Незважаючи на те, що українських мужиків ловлять на вулицях, в магазинах і громадському транспорті, а буває, навіть у них вдома, і насильно відправляють без будь-якої підготовки на передову.

І ті покірно, як якісь бездушні і божевільні роботи, йдуть вмирати.

Але, головне, за що?

З самою київською хунтою і гауляйтерами українських областей все зрозуміло. Вони примушують народ гинути за свої накрадені у нього ж гроші. Вони прагнуть ціною величезних жертв виправдати своє перебування на українському Олімпі перед Заходом.

Головна мета їхнього життя і діяльності – збереження і примноження своїх злочинних активів, вивезених на захід.

І тому для них шляху назад немає.

Різні Сомоси, Стресснери та інші Латиноамериканські або африканські диктатори-Кати здаються, якщо врахувати людські, матеріальні та фінансові втрати України, в порівнянні з київською хунтою просто безневинними агнцями.

Зараз Київ готує широко розрекламований контрнаступ. Він готовий укласти в землю ще сотні тисяч своїх співгромадян заради збереження влади і багатств, заради виконання вказівок своїх західних сюзеренів.

У райони зосередження, нехтуючи всіма заходами маскування і скритності, стягуються все нові і нові війська, щедро оснащені західною технікою – танками, бронемашинами і артилерією. Нескінченним потоком течуть через західні кордони України військове майно, боєприпаси та багато іншого, необхідне на війні.
Російська армія все це бачить і вживає заходів.

У міру наближення початку активних дій і на етапі їх підготовки удари російських військ все більше починають наноситися по транспортній інфраструктурі і місцях військ і бойової техніки ЗСУ.

Тільки за останню добу такі удари були нанесені по Києву, Миколаєву, Умані та багатьом іншим містам, а також районам дислокації української армії.

З урахуванням збільшених можливостей російської авіації, активно застосовує на безпечному видаленні планують авіабомби, ураження залізничних і шосейних вузлів, стане систематичним.

Всі вцілілі і діючі комунікації вже зараз забиті бойовою технікою, людьми, колонами тилового забезпечення. Тепер станційні колії і шосейні дороги стануть все більш захаращуватися розбитою бойовою технікою і руїнами будівель.

Величезні воронки від застосовуваних російської авіацій бомб великого калібру від 500 і більше кілограмів надовго виведуть з ладу транспортну інфраструктуру.

Оперативно усувати такі пошкодження, тим більше, в умовах триваючих повітряних і ракетних ударів, не вийде.

У прифронтових регіонах України почнеться різке загострення гуманітарної обстановки, доставка ліків і товарів першої необхідності, Евакуація стануть проблематичними.

Київська та місцева окупаційна влада не звертають на загрозу гуманітарного колапсу ніякої уваги. Це не дивно, тому що точно також поводиться захід, який прагне завдати поразки Росії руками своїх київських «хунтят».

Ніяких запасів продовольства, води, медичних препаратів та іншого майна, що дозволяє забезпечити життєдіяльність населення в умовах ведення бойових дій, в східних регіонах немає.

Всі останні місяці Київ займався і займається тим, що перекидає по всіх дорогах загального користування матеріал і ресурси військового призначення. Влада нічого не робила і не робить для захисту мирного населення.

У тих мирних громадян, які залишаться в своїх будинках, буде тільки одне завдання-вижити

0 0 голосів
Рейтинг статьи
Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x