Гороскоп для всіх знаків зодіаку на 25 червня 2021

День спокус, зниження життєвої енергії та планування – прогноз найбільш яскравих астрологічних аспектів для кожного знака зодіаку на Корреспондент.net.

 

У четвер, 25 червня, 15 місячний день місячного календаря. Місяць знаходиться в знаку зодіаку Козеріг.

 

Місяць у Козерозі – хороший період для планування і початку тривалої, завзятої роботи.

 

Можна зробити те, що давно відкладалося. При цьому не виключено, що справи будуть гальмуватися і виникнуть перешкоди, особливо у грошових питаннях, за вступу на роботу, звернення до начальства або органів влади.

 

Загалом час сприятливий для спілкування із впливовими людьми, будівництва, роботи з каменем, купівлі-продажу нерухомості та земельних ділянок.

 

25 червня – день спокус, коли активізується “внутрішній змій” кожної людини. Велика ймовірність ускладнень у відносинах із близьким оточенням. Важливо цілеспрямовано витрачати сили і засоби.

 

У фазу Спадного Місяця знижується життєздатність, і людина швидше втомлюється, втрачає енергію і стає менш активною.

 

Це період емоційного і фізичного спаду, під час якого краще займатися налагодженими справами, які не вимагають особливих зусиль, а також звільнитися від давніх звичок.

 

У відносинах – час зближення і романтики. Третя фаза Місяця відмінно підходить для саморозвитку і творення.

 

П’ятниці протегує Венера, яка несе енергію краси і створює відчуття умиротворення. Корисно зайнятися підбиттям підсумків робочого тижня і звільнитися від непотрібного.

 

 

Прогноз для кожного знака зодіаку на 25 червня

 

Овен (21.03-19.04)

 

Зірки обіцяють Овнам зміни, пригоди і романтику.

 

Головне в цей день – не боятися ризикувати, інакше нерішучість буде супроводжувати знак наступні кілька місяців.

 

Телець (20.04-20.05)

 

Тельців чекають неприємності: можлива чиясь зрада або власна невдача. Однак зірки радять не розчаровуватися, адже з’явиться привід познайомитися або спробувати щось нове.

 

У цей день варто стримувати емоції, тому що вони можуть образити близьких, а також тримати при собі плани на майбутнє.

 

Близнюки (21.05-21.06)

 

Плани Близнюків змінять обставини, але саме так зірки оберігають представників знака від серйозних проблем.

 

Проекти та ініціативи краще відкласти на потім, оскільки існує ризик прорахуватися і відлякати удачу. Корисно зайнятися вирішенням старих проблем.

 

Рак (22.06-22.07)

 

У Раків виникне гостре бажання спертися на чиєсь плече, однак робити цього не варто. Всі проблеми потрібно вирішувати самостійно, не розраховуючи на допомогу.

 

Сміливий рух уперед і розумна частка ризику обіцяють успіх у будь-якій справі. Варто обережно поводитися з грошима – є велика ймовірність витратити значну суму на непотрібну річ або втратити гаманець.

 

Лев (23.07-22.08)

 

Левам потрібно постаратися бути в гущі подій і швидко реагувати на зміни – саме сьогодні можна сподіватися на удачу.

 

Зірки радять відсунути емоції на другий план і сконцентруватися на матеріальному, а також сміливо пірнати в ділові завдання.

 

Діва (23.08-22.09)

 

Дів чекає сприятливий день, щоб звернути гори, взятися за щось складне і знайти союзників. Головне – налаштуватися на позитив і вірити в себе.

 

Важливо фільтрувати інформацію і нікому не довіряти на слово. Критичність буде доречна і допоможе уникнути обману.

 

Терези (23.09-22.10)

 

Терези легко і швидко впораються з великим обсягом роботи, якщо не стануть зациклюватися на дрібницях.

 

Наприкінці дня корисно зайнятися домашніми справами – це розслабить і допоможе перезавантажитися. У відносинах не варто робити різких рухів: краще просто поговорити з партнером про найважливіше.

 

Скорпіон (23.10-21.11)

 

Зірки обіцяють Скорпіонам суперечливий день, повний натяків. Доведеться ловити контекст і намагатися його правильно інтерпретувати, оскільки ніхто не буде говорити начистоту.

 

Великий шанс нервового зриву, так що важливо не перевантажуватися. Можна пробувати щось нове і братися за цікаві справи.

 

Стрілець (22.11-21.12)

 

Стрільцям варто згладжувати гострі кути у спілкуванні і тримати під контролем ділові та особисті зв’язки. У цей день легко назавжди зіпсувати відносини.

 

Зірки радять експериментувати і не боятися нового. Корисно виділити час на серйозні побутові проблеми, адже саме в цей день є шанс їх вирішити.

 

Козеріг (22.12-19.01)

 

Козерогам буде складно ігнорувати людей і своєю думкою вони когось образять, а когось, навпаки, надихнуть. Зірки радять не стримуватися – це шкідливо для здоров’я.

 

У цей день варто тримати оборону і не розслаблятися – можливі спроби порушити особистий простір або перейти дорогу.

 

Водолій (20.01-18.02)

 

Водоліям варто більше віддавати і відмовлятися від чогось. Чим більше відпустить знак, тим вільніше себе відчує.

 

У цей день корисно стримувати емоції, щоб не зіпсувати відносини, які довго будувалися.

 

Риби (19.02-20.03)

 

Риби опиняться один на один із проблемами і неприємностями, які вдасться вирішити, якщо взяти за основу минулий досвід та інтуїцію.

 

Зірки радять бути активними на особистому фронті – це сприятливий час домогтися симпатії активними знаками уваги. Також вдалими будуть операції з фінансами.